Зареєструйтесь на нашому сайті, щоб отримати додаткові можливості!

Дякуємо за реєстрацію!

Авторизация
 

               НОВІ ДОСЯГНЕННЯ "КУЛЬТУРИ ВЗАЄМИН"               

Северинчук Людмила Анатольевна

Головним завданням сучасної освіти є всебічний і гармонійний розвиток особистості. У зв`язку з цим існує необхідність пошуку ефективних педагогічних технологій, забезпечення навчально-виховного процесу освітніх закладів відповідною науково-методичною літературою.

Проблемам свідомого існування індивіда у сучасному соціокультурному просторі присвячений підручник «Культура взаємин», підготовлений у співавторстві академіка НАПН України, доктор педагогічних наук, професора М. Б. Євтуха та кандидата педагогічних наук, президента ЧМГО «Ліга культури» Т. В. Черкашиної.

У підручнику теоретично обґрунтовано та адаптовано до навчально-виховного процесу освітніх закладів філософську систему самопізнання Е. А. Піньковської. Оволодіння представленими основами педагогічної системи самопізнання і самовдосконалення сприяє пізнанню себе, вивченню власного внутрішнього потенціалу та підвищенню якості зовнішніх комунікацій. Книга стане у нагоді всім бажаючим пізнати свій внутрішній світ, знайти ефективні засоби самовдосконалення та шляхи успішної самореалізації.

Підручник М. Б. Євтуха, Т. В. Черкашиної «Культура взаємин» у 2012 році затверджено грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України як підручник для студентів вищих навчальних закладів, та у 2013 році отримав 1-ше місце у всеукраїнському конкурсі рукописів підручників НАПН України, що підтверджує визнання у офіційних наукових колах.

Вітаємо авторів та бажаємо натхнення для подальшої праці на педагогічній ниві задля утвердження ідеї самопізнання та самовдосконалення особистості!

Коментарі   

 
#1 Любовь 17.07.2013, 12:31
Очень рада ! Поздравляю ВСЕХ авторов, людей причастных к выходу книги, а также читателей, кому она необходима !
Цитата | Скарга
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити