Зареєструйтесь на нашому сайті, щоб отримати додаткові можливості!

Дякуємо за реєстрацію!

Авторизация

Біблиотека самопізнання

Бібліотека, що запропонована допитливому читачеві, - це зібрання книг різних жанрів, присячених питанням самопізнання. 

У філософській праці Емми Анатоліївни Піньковської "Спаси і збережи" описано шлях пізнання фізичної і душевної сутності сучасної людини розумної, розкрито систему самопізнання і самовдосконалення, що включає в себе закони і закономірності розвитку людини і допомагає їй більш ясно, правдиво побачити свої чесноти і недоліки, стаючи творцем свого життя. Книги закликають до збереження миру, добра, любові в собі, своїй родині, в своєму місті і на планеті.

До серії книг автора Ія Сапіна, яка представлена у розділі "Романи й оповідання", увійшли роман "Зіночка" (2 томи), збірники оповідань "У пошуках сенсу", "Віхи дорослішання", "Життя полосате", "Потрясіння", "Здивування", "Роздуми", "Осмислення", "Подолання", "Смерті немає", "Я - лікар", у яких у різноманітних життєвих історіях демонструється процес становлення особистості людини і у яких кожен може відшукати відповідь на питання, яке хвилює, підказку у складній ситуації. У цьому розділі ви також можете знайти опис книги Е. А. Піньковської "Складні оповідання".

Розділ "Духовне материнство" представлений однойменним виданням, присвяченому питанням духовного батьківства і є квінтесенцією досвіду автора - лікаря з багаторічним стажем роботи. "Духовне материнство" є справжнім путівником на шлязу формування культури взаємин у родині.

"Книги для дітей" - це розділ, до якого ми запрошуємо допитливих малюків і дітей старшого віку, а також їхніх турботливих батьків. Разом з героями книг "Казки феї Фасти", "Казки Габріели" (2 томи), "Моя земля", "Початкова школа", "Невигадані історії", "Тибік і Ябік" читачі дізнаються про те, як стати дружелюбною, турботливою, чесною, відповідальною, працелюбною, люблячою людиною, як виховувати у собі силу волі, як долати труднощі, не втрачаючи оптимізму і бадьорості.

Навчальні видання, які представлені у нашій бібліотеці, присвячені питанням гармонійного розвитку психофізичного ресурсу людини і являють собою основу для впровадження системи самопізнання, яку пропонує Е. А. Піньковська, в освітній процес закладів освіти різних типів.

Гідно доповнюють бібліотеку також розділи "Поезія", "Збірники цитат" (підборки цитат з творів Е. А. Піньковської, І. Сапіної) та покажчики за книгами, які допоможуть швидше знайти потрібну відповідь у царині самопізнання.  

Тематичний указівник за працями Е. А. Піньковської

Питання щодо придбання книг можна задати, заповнивши форму зворотного зв'язку  або передзвонивши за номерами, що вказані у розділі Контакти.