Зарегистрируйтесь на нашем сайте, чтобы получить дополнительные возможности!

Спасибо за регистрацию!

Авторизация
Russian Ukrainian

Северинчук Л.А. Нові досягнення "Культури взаємин"

 

               НОВІ ДОСЯГНЕННЯ "КУЛЬТУРИ ВЗАЄМИН"               

Северинчук Людмила Анатольевна

Головним завданням сучасної освіти є всебічний і гармонійний розвиток особистості. У зв`язку з цим існує необхідність пошуку ефективних педагогічних технологій, забезпечення навчально-виховного процесу освітніх закладів відповідною науково-методичною літературою.

Проблемам свідомого існування індивіда у сучасному соціокультурному просторі присвячений підручник «Культура взаємин», підготовлений у співавторстві академіка НАПН України, доктор педагогічних наук, професора М. Б. Євтуха та кандидата педагогічних наук, президента ЧМГО «Ліга культури» Т. В. Черкашиної.

У підручнику теоретично обґрунтовано та адаптовано до навчально-виховного процесу освітніх закладів філософську систему самопізнання Е. А. Піньковської. Оволодіння представленими основами педагогічної системи самопізнання і самовдосконалення сприяє пізнанню себе, вивченню власного внутрішнього потенціалу та підвищенню якості зовнішніх комунікацій. Книга стане у нагоді всім бажаючим пізнати свій внутрішній світ, знайти ефективні засоби самовдосконалення та шляхи успішної самореалізації.

Підручник М. Б. Євтуха, Т. В. Черкашиної «Культура взаємин» у 2012 році затверджено грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України як підручник для студентів вищих навчальних закладів, та у 2013 році отримав 1-ше місце у всеукраїнському конкурсі рукописів підручників НАПН України, що підтверджує визнання у офіційних наукових колах.

Вітаємо авторів та бажаємо натхнення для подальшої праці на педагогічній ниві задля утвердження ідеї самопізнання та самовдосконалення особистості!

Комментарии   

 
#1 Любовь 17.07.2013 12:31
Очень рада ! Поздравляю ВСЕХ авторов, людей причастных к выходу книги, а также читателей, кому она необходима !
Цитировать | Сообщить модератору
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить