Зареєструйтесь на нашому сайті, щоб отримати додаткові можливості!

Дякуємо за реєстрацію!

Авторизация

Відгуки про книгу Е. Піньковської "Казки Габріели (продовження)" (2)

ВІДГУК ПРО КНИГУ Е. А. ПІНЬКОВСЬКОЇ "КАЗКИ ГАБРІЕЛИ (ПРОДОВЖЕННЯ)"

Иваницкая Любовь Михайловна

Книга здалася мені інструкцією у застосуванні знань у самопізнанні та самовдосконаленні за методикою, викладеною у книгах «Спаси та збережи» Е. А. Піньковської.

Зміст викладено концентровано й ємно, зібрано багато раніше відомих і нових формул, підказок.

Під час читання можна поставити собі діагноз (душевно-духовного нездоров’я) і отримати рецепт зцілення, рекомендації щодо трансформації своїх негативних якостей характеру у позитивні.

«Чарівна» властивість книги: можна подумки сформулювати хвилююче питання і, відкриваючи довільно сторінку, отримати відповідь. Пробувала так робити неодноразово, як і з іншими книгами автора, тільки тут отримуючи у відповідь ще й  підказки, що робити для покращення ситуації.

Про першу книгу «Казок Габріели» можна сказати те саме. Стала її перечитувати, не поспішаючи, по кілька глав. І це виявилося дуже корисним: багато бачиться під іншим кутом у застосуванні до свого життя. Завдячуючи цьому погрузилась у процес розмірковування, осмислення, аналізу, корегування думок, слів, вчинків, завдяки чому відкриваються причинно-наслідкові зв'язки подій мого життя.

У другій книзі виявилася зовсім нова, цікава та корисна для мене інформація, наприклад, у розділі «Метанойя».

Згодна, що книга є «оригінальним довідником, алгоритмом з духовно-морального виховання себе як розумно мислячої людини, спрямованої до самопізнання і самовдосконалення» [1]. Велике спасибі автору за такі корисні та потрібні у наш час змін книги.

Література

1. Пиньковская Э. А. Сказки Габриэлы (продолжение). - Черкассы: издатель Чабаненко Ю. А., 2022. - 188 с.

Skazki Gabr continue

Коментарі   

#1 Маргарита 04.12.2022, 14:39
Дякую,Любов Михайлівна,дуже змістовно!
Цитата | Скарга

Додати коментар

Захисний код
Оновити